İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Hoşgeldiniz, 03 Temmuz 2021
Beğen 0
Ana Sayfa » ilahi sözleri » Gönül Çiçeğim İlahi Sözleri

Gönül Çiçeğim İlahi Sözleri

Gönül Çiçeğim Sözleri – Gönül Çiçeğim İlahisini Dinle – Gönül Çiçeğim İlahi Sözleri

Muhammed Beyaz kaleminden yazılan Gönül Çiçeğim ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Gönül Çiçeğim İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.

Gönül Çiçeğim Sözleri – Gönül Çiçeğim İlahinin Sözleri

 

Gönül çiçeğim, yedi kat gökyüzünden yerlere savrulduk. Seni ismini duyunca kalpten yandık kavrulduk. Hasretle yaşla doldu gözümüz. Açar bağrımızı gönlümüzü sizin bir hikmetli sözünüz.
Gönül çiçeğim, lütfederseniz verin Kevserinizden kana kana içelim. Gökyüzü ve dünya güneşle parlar. Sizin sevdiğiniz size âşık olanlar yüreğini kalbini aralar. Darda kalanlara Mevlam senin hatırına çok kapılar aralar.
Gönül çiçeğim, lutfederseniz verin Kevserinizden kana kana içelim. Miraca çıkarken aldın burağı, getirdin bizlere Rabbimizden müjdeleri. Sensin gariplerin yetimlerin son durağı. Âşıkların güvencesi ve dayanağı. Biz güveniyoruz inanıyoruz sensin o son kaynak.
Gönül çiçeğim, verin Kevserinizden kana kana içelim. Güller gülü her zaman vardı gülüşünüzde. Misk kokular saçılır her aldığınız o mübarek nefesinizde. Binlerce hikmetli sözler vardı o mübarek dilinizde.
Gönül çiçeğim, verin Kevserinizden kana kana içelim. Gönüllerde nur başımızda taçsınız sultanım. Bize şefaat et, dua et can Muhammed’im. Kötülükler musibetler bizden uzak dursun. Biz zatınıza hasretiz can Ahmed’im. Senin sevgin gönüllerimizi yaksın kavursun.
Gönül çiçeğim, verin Kevserinizden kana kana içelim. Âleme rahmet olan Mevlamın derin deryalarına dalan Miracında Rabbimizin huzurunda dilediği gibi kalan biz ümmetine binlerce müjde alan.
Gönül çiçeğim, verin Kevserinizden kana kana içelim.

Muhammed Beyaz

Sitemizde sanatçıya ait toplam 5 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz