İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Hoşgeldiniz, 02 Temmuz 2021
Beğen 0
Ana Sayfa » ilahi sözleri » Muhammed Beyaz Ey Sevgili İlahi Sözleri

Muhammed Beyaz Ey Sevgili İlahi Sözleri

Ey Sevgili Sözleri – Ey Sevgili İlahisini Dinle – Ey Sevgili İlahi Sözleri

Muhammed Beyaz kaleminden yazılan Ey Sevgili ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Ey Sevgili İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.

Ey Sevgili Sözleri – Ey Sevgili İlahinin Sözleri

 

Ey sevgili canım sultanım o nur cemalini biz de görmek isteriz o gül kokusunu doya doya bizler de tatmak isteriz sultanım ne olur bizlere de şefaat eder misiniz?
Hak Teâlâ’nın sevgili Habibisiniz, kurban olsun her canlı ve cansız bedenler size, gelmiş göç etmiş peygamberler de sizden şefaat istemiş. Dünyanın telaşesi dertlerimize dert eklemiş efendim Her yıl içinde ümmetiniz size kavuşmak için gün bekler. Gönlümüz kalbimiz hüzünle dolu sultanım. Bir an önce size kavuşmak için sabrederiz. Gönlümüz hep ister ki Ravzanıza gelelim. Kalbimiz gönlümüz ister ki yanı başınızda ölelim sultanım.
Ey sevgili canım sultanım, karanlık dünya odası aydınlatamadığı zat sizsiniz sultanım. Yüce suretinizle sizsiniz sultanım. İsterseniz duanızla şefaatinizle arşı alayı titretirsiniz. Ey sevgili gül Ahmed’im öksüzleri yetimleri yolda kalanları hep korursunuz sultanım
Ey Güllerin Efendisi geldik kapınızı başka kime gidelim Ya resulallah. Tek sığınağımız şefaatçimiz sizsiniz sultanım Bir gün darda kalırsak o dehşetli günde bizlere yardım eder misiniz canım sultanım. Sultanların sultanısınız. Enbiyalar serverisiniz. Tüm canların cananısınız efendim dertlilerin dermanısınız hasta olanların şifasısınız sultanım sizin izinizden gidenler yaşadılar edebiyle. Şefaatiniz ne yücedir can Ahmed’im. Nurunuz kâinata ışık saçtı. Sizi çok seviyoruz ey sevgili. Rabbimizden hep dileriz şefaatiniz tüm günahkârlara gelsin efendim

Muhammed Beyaz

Sitemizde sanatçıya ait toplam 5 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz